2021 Bloomnet Sp. z o.o., All Rights Reserved

Cycliq

Międzynarodowa marka zadba teraz
o bezpieczeństwo kolarzy w Polsce

O MARCE
Cycliq - producent sprzętu, który poprawia bezpieczeństwo kolarzy

Cycliq jest producentem sprzętu, który poprawia bezpieczeństwo kolarzy. Firma oferuje wideorejestratory rowerowe wraz z akcesoriami i oprogramowaniem. Cycliq jest też pomysłodawcą UpRide.cc, interaktywnej mapy wypadków, na której kolarze z całego świata zaznaczają najbardziej niebezpieczne lokalizacje.

Siedziba firmy mieści się w Australii, a jej produkty są dostępne m.in. w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Bn sales jest pierwszym dystrybutorem Cycliq na Polskę.

Cycliq - kamera rowerowa Fly6

Wideorejestrator rowerowy Fly6

Na polskim rynku nie było jeszcze tak małej, a jednocześnie tak funkcjonalnej tylnej kamery rowerowej. Cycliq Fly6 CE zapewni Ci nagrywanie obrazu w wysokiej jakości (wraz z dźwiękiem), światło o mocy 100 lumenów i zintegrowany alarm rowerowy. Kamera została również wyposażona w bardzo wytrzymałą baterię: jej żywotność sięga nawet 7 godzin, a pełne ładowanie trwa tylko 2 godziny.

Cycliq - kamera rowerowa Fly12

Wideorejestrator rowerowy Fly12

Cycliq Fly12 CE to przednia kamera rowerowa połączona ze światłem o mocy 600 lumenów. Jedną z zalet tego modelu jest duża moc baterii. Jeśli korzystasz z samego wideorejestratora, pracuje ona aż do 8 godzin (przy włączonym świetle do 5 godzin). Kamera została oparta na najnowszej technologii, ale wszystko obsługiwane jest w niej za pomocą zaledwie dwóch przycisków. Kiedy Ty cieszysz się jazdą, oczy i uszy Fly12 CE są skierowane na drogę.

Cycliq - uchwyt do kamery rowerowej

Uchwyt wielofunkcyjny Duo Mount

Uchwyt Duo Mount pozwoli Ci przymocować nie tylko licznik, ale też dowolną kamerę rowerową lub światło. Jest to możliwe, ponieważ jest on kompatybilny z kierownicą 31,8 mm i został wyposażony w aż pięć różnych adapterów. Co ważne, aluminiowy uchwyt Cycliq jest stabilny i dobrze trzyma się nawet podczas jazdy w trudnym terenie. Także jego montaż jest bardzo prosty i zajmuje mniej niż 15 sekund.

Cycliq - akcesoria do kamer rowerowych

Akcesoria do kamer Cycliq

Uchwyt na sztycę do kamery rowerowej Fly6, uchwyt na kierownicę do wideorejestratora Fly12 i gumki zabezpieczające - dzięki oryginalnym akcesoriom, korzystanie ze sprzętu Cycliq będzie jeszcze wygodniejsze. Solidne części pozwolą Ci zabezpieczyć swój wideorejestrator rowerowy nawet podczas jazdy w skrajnie trudnych warunkach. W zestawach znajdziesz m.in. różne rozmiary adapterów, pasków i podkładek.