2021 Bloomnet Sp. z o.o., All Rights Reserved

No to startujemy!

  • Aktualności
  • -
  • 25 lutego 2021
No to startujemy!

Do tego startu trenowaliśmy długo, ale w końcu jesteśmy gotowi - ruszamy z projektem, którego celem jest wyszukiwanie innowacyjnych sprzętów rowerowych i wprowadzanie ich na polski rynek. Mamy nadzieję, że Wy też dołączycie do naszego teamu.

 

Pomysł na tropienie rowerowych innowacji pojawił się oczywiście podczas treningu. Męczyliśmy się akurat na kolejnym podjeździe, kiedy uznaliśmy:
 

- Skoro na polskim rynku dostęp do nowinek sprzętowych jest dość ograniczony, może warto samemu to zmienić?

Tak powstał bn sales. Naszym celem jest nawiązywanie współpracy z zagranicznymi markami i wprowadzanie na polski rynek ich najciekawszych produktów. Wszystko po to, aby zaopatrywać rodzimych kolarzy w najlepsze sprzęty i akcesoria rowerowe.

Sprzętowe nowinki i bezpieczeństwo

- Polski rynek rowerowy wciąż jest stosunkowo mały, przez co pozostaje trochę zamknięty na innowacje. Jeśli ktoś chce mieć dostęp do nowinek sprzętowych, często musi szukać ich w zagranicznych sklepach. Chcemy to zmienić i sprowadzać do Polski najciekawsze nowości


– mówi pomysłodawca projektu Łukasz Dudko, który na co dzień kieruje agencją Bloomnet Interactive. Firma od lat współpracuje z branżą sportową i wspiera kolarstwo amatorskie.

Bn sales to jednak nie tylko innowacyjne sprzęty rowerowe. To także dbałość o bezpieczeństwo. Na świecie pojawia się wiele produktów związanych z tym obszarem, ale niestety niewiele z nich dociera do Polski. A jeśli już docierają, to dzieje się to ze znacznym opóźnieniem.

 

- Poziom bezpieczeństwa przeciętnego rowerzysty jest u nas znacznie niższy niż na zachodzie Europy. Te kwestie są u nas zaniedbywane, dlatego chcemy to zmieniać. Będziemy trzymać rękę na pulsie i przenosić na polski rynek najciekawsze rozwiązania technologiczne, wcześniej oczywiście poddając je testom

– dodaje Łukasz Dudko.

Kamery rowerowe i wiele więcej

Produkty, które znajdziecie w bn sales, skierowane są zarówno do zawodników, jak i amatorów. Oferujemy sprzęty, które pomagają wznieść trening na wyższy poziom, ale też sprawić, że weekendowa przejażdżka będzie po prostu bezpieczniejsza.

 

Co przygotowaliśmy dla Was na początku? Osoby, które podchodzą do rowerów bardziej profesjonalnie, na pewno zainteresują się produktami Xplova. Marka należąca do grupy Acer wchodzi na polski rynek z nowymi modelami trenażera i komputera rowerowego. Z kolei każdego wielbiciela dwóch kółek powinny zaciekawić sprzęty marki Cycliq. Specjalizacją australijskiej firmy są bowiem nowoczesne wideorejestratory rowerowe.

 

To oczywiście dopiero początek i wkrótce przedstawimy Wam kolejne interesujące marki. Do zobaczenia!
 

 


Masz pytanie? Chciałbyś poznać nas bliżej? Napisz na kontakt@bn-sales.pl.

 

 

Zobacz podobne wpisy

Xplova X2 – inteligentny komputer rowerowy dostępny także w Polsce
Informacje prasowe
13 maja 2021
Xplova X2 – inteligentny komputer rowerowy dostępny także w Polsce

Należąca do grupy Acer marka Xplova, wprowadza na polski rynek kolejny produkt dla kolarzy. Tym razem będzie to...

Czytaj dalej
Mistrz Polski Marcin Świerc ocenia trenażer Xplova NOZA S
Aktualności
13 kwietnia 2021
Mistrz Polski Marcin Świerc ocenia trenażer Xplova NOZA S

Interaktywny trenażer Xplova trafił już nie tylko do pierwszych polskich sklepów, ale też do pierwszych zawodowych...

Czytaj dalej
Bn sales o wpływie pandemii na popularność trenażerów
Aktualności
29 marca 2021
Bn sales o wpływie pandemii na popularność trenażerów

Eksperci bn sales znaleźli się wśród dystrybutorów, którzy w portalu naszosie.pl oceniali aktualną sytuację na rynku...

Czytaj dalej